...výborný freesoft motherboard monitor 5.3.7.0 D/L
...jazykové verze mbm5370language D/L
...výstupy umí zpracovat sysmetrix 3.41 D/L
...přidáme railendar 0.22.0 D/L
...jazykové verze railendar language D/L
...instalace PSPad 4.5.2 D/L
...další free drobnosti D/L

Testík cítíte se ohroženi v práci ? Test ohrožení...
Testík chcete se stát šéfem ? Test použitelnosti...
Testík teplé místečko ve státní správě ? Test způsobilosti...

Tablet Dostatečně malý, aby mohl být všude s vámi, ale dost velký, aby se s ním dalo pracovat. Plně kompatibilnís Windows XP a standardními aplikacemi. Funkce tabletu i notebooku. Dostatečně velký harddisk. Webová kamera. Wifi, analogový modem i klasická síť... Sloty pro nejpoužívanější paměťové karty. Příznivá cena. To všechno je EZ-Tablet. Akční hry na něm nezapaříte, ale pomocník je to dobrý. Ceníky, data i prezentace stále k dispozici ve standardním formátu desktopových aplikací. Tisíce fotek a mp3 hudby.

Chcete PC ?

Nebudu vás unavovat ceníky, které jsou zastaralé už při vydání. Všichni, kdo montují PC používají víceméně stejné komponenty. Velké firmy mají přístup k dodávkám za lepší ceny, ovšem musí také nakoupit více zboží a občas jim něco zbývá, co zastarává. Tak vznikají akční nabídky a ceny. Na druhou stranu mají zase daleko vyšší režii.

To znamená, že cena srovnatelného PC by se neměla příliš lišit u různých dodavatelů, časy nadměrných marží jsou nenávratně pryč. U velkých firem máte vyšší šanci v případě problémů domoci se nápravy, menší dodavatel bude zase pravděpodobněji poskytovat individuální přístup. Je to na vás. Pokud velké firmě bídně zahyne při autonehodě technik, může nastat v nejhorším případě mírné zdržení. Při obdobném neštěstí na malé firmě se případný servis odkládá třeba také navždy. Nicméně, počítač dnes už opraví každý (alespoň si to myslí:-).

Pokud budete chtít počítač od nás, nebude pravděpodobně o nic levnější ani horší než kdekoliv jinde. Můžeme jej dodat zabalený do počítačového stolku nebo celé kancelářské nábytkové sestavy, třeba i podle vašeho návrhu. Nebudete pak muset řešit problémy, co se kam vejde nebo nevejde, nedostatečnou délku kabelů a podobné radosti...

Pokud chcete pořídit nový počítač, ujasněte si nejdříve, co si od toho slibujete: